Üdvözöljük a WESSELÉNYI UTCAI BÖLCSŐDE,ÓVODA, ÁLTALÁNOS ISKOLA, GIMNÁZIUM ÉS SZAKKÖZÉPISKOLA oldalán

Az Amerikai Alapítványi Iskoláért Alapítvány segíti intézményünket abban, hogy programjaink megvalósulhassanak. Kérjük, támogassák adójuk 1%-ának felajánlásával a munkánkat.
Az alapítvány adószáma: 19700557-1-42
Köszönjük!

Kedves Szülők!

Május 14. vasárnap Lag B'Omer.

A tavalyi évhez hasonlóan idén is Budakeszin, a vadaspark melletti réten ünneplünk közösen. A program 9.30-kor kezdődik.
Szeretettel várjuk a kedves szülőket/hozzátartozókat is a közös időtöltésre/grillezésre!
Kérnénk, hogy legkésőbb keddig (május 2.) jelezzék a gyermekük tanítójánál, osztályfőnökénél , a családból (iskolánkban tanuló gyermekükön kívül) hány hozzátartozó vesz részt a programon.
Mivel május 14. számozott tanítási nap, a tanulók részvétele az iskolai programon kötelező. Odautazás egyénileg."

Facebook oldalunk: